04078, Київ, провулок Зоряний, 1/5

Презентація програм від ШБ КІБІТ

22 жовтня о 19:00 відбудеться презентація програм МВА від ШБ КІБІТ. Презентацію вестимуть ректор КІБІТ Олена Романенко та директор ШБ Лариса Докієнко, а також провідні викладачі та бізнес тренери. Запрошуємо усіх бажаючих дізнатися про особливості програм, про склад викладачів завітати до навчальної аудиторії ШБ КІБІТ. Ви також будете мати змогу задати свої питання на при кінці презентації.

ШБ КІБІТ основана у 2004 році за підтримки Київського Інституту Бізнесу та Технологій. Ми є членами таких асоціацій, як РАБО, УРАМБО, CEEMAN та ін. Програми МВА нашої бізнес школи створені для вітчизняного ринку, а не адаптована під нього. Ми враховуємо кращий світовий досвід. Ми вивчаємо потреби українських підприємств і допомагаємо їм у вирішенні їх нагальних потреб. Програми складені відповідно до принципів Європейського стандарту МВА і на підставі рекомендацій Асоціації розвитку менеджменту в країнах Центральної та Східної Європи (CEEMAN). Філософія програм МВА ШБ КІБІТ полягає в тому, що бізнес розглядається як синтез професіоналізму та творчості. Місія програм: структуризація практичного досвіду і розвиток системного мислення керівників, діяльність яких направлена на вдосконалення власного бізнесу і здобуття максимальних економічних результатів. Форми учбових занять: лекції-дискусії, семінари-практикуми, управлінські тренінги, ділові ігри, дослідження конкретних ситуацій (кейс-технології). Мова викладання: російська, українська.

Випускник програми МВА від ШБ КІБІТ:

  • володіє методами системного, стратегічного мислення;
  • оперує комплексом наукових знань і практичних інструментів управління бізнесом;
  • володіє навичками ділових комунікацій;
  • покращує свій рівень лідерських якостей;
  • підвищує свою професійну цінність і дістає можливість для кар’єрного росту;
  • є носієм кросс-культурного світогляду;
  • набуває багато інших цінностей, які сприяють корпоративному та особистому успіху.

Ціни на навчання зафіксовані у гривнях та є незмінними з початку 2008 р.

Детальнішу інформацію Ви можете отримати на презентації програм 22 жовтня 2009 року о 19:00. Вхід вільний. Для участі у презентації необхідно зареєструватися за тел.: (044) 279-75-80, (044) 279-78-64.

03.09.2009

0 responses on "Презентація програм від ШБ КІБІТ"

Оставить сообщение

Школа бизнеса КИБИТ

это учебное заведение, которое работает в соответствии с международными стандартами бизнес-образования.

Лицензия МОН Украины АЕ №458744 от 05.08.2014

Получить консультацию

×
Получить консультацию

×