04078, Київ, провулок Зоряний, 1/5

Отзыв-благодарность выпускников корпоративной программы обучения “Транспортная компания “САТ”

Материал опубликован на языке оригинала.

Адміністрація Товариства з обмеженою відповідальністю «Транспортна компанія «САТ», виловлюємо щиру подяку колективу Школи бізнесу КІБІТ, та особливо викладачу Ользі Сидор, за професійну підготовку та практичне проведення спеціалізованого курсу «Основи менеджменту та управлінської діяльності» для групи слухачів представників керівного складу підприємства.

Висока професійна майстерність викладача, вміння знайти підхід до кожного, поєднання теоретичних матеріалів з описом прикладів практичної реалізації, забезпечили розуміння і сприйняття матеріалів курсу усіма слухачами. Отримана інформація з основ управлінської діяльності, управління персоналом, делегування, планування та тайм-менеджменту, після проходження відповідних розділів навчання, відразу застосовується слухачами практично в ході виконання функціональних обов’язків. Отримані знання з розділу «Основні показники ефективності діяльності» спрямовуються на вдосконалення діючої на підприємстві системи винагород та заохочень.

Бажаємо усьому колективу Школи бізнесу КІБІТ подальшого розвитку, завжди бути на гребені хвилі сучасного життя, успіхів в такій важливій і потрібній справі, як навчання сучасним, придатним до практичного застосування знанням.

Всього найкращого,
З повагою, від імені групи слухачів ТОВ «ТК «САТ»
директор С.І. Ралло

14.12.2012

0 responses on "Отзыв-благодарность выпускников корпоративной программы обучения "Транспортная компания "САТ""

Оставить сообщение

Школа бизнеса КИБИТ

это учебное заведение, которое работает в соответствии с международными стандартами бизнес-образования.

Лицензия МОН Украины АЕ №458744 от 05.08.2014

Получить консультацию

×
Получить консультацию

×