Новости

3 сентября 2009

Презентація програм від ШБ КІБІТ

22 жовтня о 19:00 відбудеться презентація програм МВА від ШБ КІБІТ. Презентацію вестимуть ректор КІБІТ Олена Романенко та директор ШБ Лариса Докієнко, а також провідні викладачі та бізнес тренери. Запрошуємо усіх бажаючих дізнатися про особливості програм, про склад викладачів завітати до навчальної аудиторії ШБ КІБІТ. Ви також будете мати змогу задати свої питання на при кінці презентації.

ШБ КІБІТ основана у 2004 році за підтримки Київського Інституту Бізнесу та Технологій. Ми є членами таких асоціацій, як РАБО, УРАМБО, CEEMAN та ін. Програми МВА нашої бізнес школи створені для вітчизняного ринку, а не адаптована під нього. Ми враховуємо кращий світовий досвід. Ми вивчаємо потреби українських підприємств і допомагаємо їм у вирішенні їх нагальних потреб. Програми складені відповідно до принципів Європейського стандарту МВА і на підставі рекомендацій Асоціації розвитку менеджменту в країнах Центральної та Східної Європи (CEEMAN). Філософія програм МВА ШБ КІБІТ полягає в тому, що бізнес розглядається як синтез професіоналізму та творчості. Місія програм: структуризація практичного досвіду і розвиток системного мислення керівників, діяльність яких направлена на вдосконалення власного бізнесу і здобуття максимальних економічних результатів. Форми учбових занять: лекції-дискусії, семінари-практикуми, управлінські тренінги, ділові ігри, дослідження конкретних ситуацій (кейс-технології). Мова викладання: російська, українська.

Випускник програми МВА від ШБ КІБІТ:    

  • володіє методами системного, стратегічного мислення;
  • оперує комплексом наукових знань і практичних інструментів управління бізнесом;
  • володіє навичками ділових комунікацій;
  • покращує свій рівень лідерських якостей;
  • підвищує свою професійну цінність і дістає можливість для кар'єрного росту;
  • є носієм кросс-культурного світогляду;
  • набуває багато інших цінностей, які сприяють корпоративному та особистому успіху.

Ціни на навчання зафіксовані у гривнях та є незмінними з початку 2008 р.

Детальнішу інформацію Ви можете отримати на презентації програм 22 жовтня 2009 року о 19:00. Вхід вільний. Для участі у презентації необхідно зареєструватися за тел.: (044) 279-75-80, (044) 279-78-64.

Другие новости

20 декабря 2015

«Лезвие Эйнштейна» в «бритве Оккама»

Почему никогда не стоит путать простоту с упрощением, а дополнительную информацию — с избыточной.
20 ноября 2015

Жизнь заканчивается смертью

Почему мы склонны переоценивать маловероятные риски, но не обращаем внимания на ежедневные опасности.
20 октября 2015

Проблема как принципиально новая задача

Ирония заключается в том, что чем мы умнее и опытнее, тем выше вероятность того, что мы решим воспользоваться прошлыми решениями и подходами
20 сентября 2015

Риск и польза в области передовых технологий

Страх перед неизвестным в принципе вовсе не иррационален, если под страхом понимать разумную осторожность, но эту грань легко переступить.
20 августа 2015

Кейфабрикация (процесс перехода от реального поединка к вымышленному сюжету)

Мир живет по законам профессионального реслинга, где все соперничество — мнимое, а злейшие враги работают сообща, стремясь угодить аудитории.
Ожидайте...