Новости

14 декабря 2012

Отзыв-благодарность выпускников корпоративной программы обучения "Транспортная компания "САТ"

Материал опубликован на языке оригинала.

Адміністрація Товариства з обмеженою відповідальністю «Транспортна компанія «САТ», виловлюємо щиру подяку колективу Школи бізнесу КІБІТ, та особливо викладачу Ользі Сидор, за професійну підготовку та практичне проведення спеціалізованого курсу «Основи менеджменту та управлінської діяльності» для групи слухачів представників керівного складу підприємства.

Висока професійна майстерність викладача, вміння знайти підхід до кожного, поєднання теоретичних матеріалів з описом прикладів практичної реалізації, забезпечили розуміння і сприйняття матеріалів курсу усіма слухачами. Отримана інформація з основ управлінської діяльності, управління персоналом, делегування, планування та тайм-менеджменту, після проходження відповідних розділів навчання, відразу застосовується слухачами практично в ході виконання функціональних обов'язків. Отримані знання з розділу «Основні показники ефективності діяльності» спрямовуються на вдосконалення діючої на підприємстві системи винагород та заохочень.

Бажаємо усьому колективу Школи бізнесу КІБІТ подальшого розвитку, завжди бути на гребені хвилі сучасного життя, успіхів в такій важливій і потрібній справі, як навчання сучасним, придатним до практичного застосування знанням.

Всього найкращого,
З повагою, від імені групи слухачів ТОВ «ТК «САТ»
директор С.І. Ралло

Другие новости

20 декабря 2015

«Лезвие Эйнштейна» в «бритве Оккама»

Почему никогда не стоит путать простоту с упрощением, а дополнительную информацию — с избыточной.
20 ноября 2015

Жизнь заканчивается смертью

Почему мы склонны переоценивать маловероятные риски, но не обращаем внимания на ежедневные опасности.
20 октября 2015

Проблема как принципиально новая задача

Ирония заключается в том, что чем мы умнее и опытнее, тем выше вероятность того, что мы решим воспользоваться прошлыми решениями и подходами
20 сентября 2015

Риск и польза в области передовых технологий

Страх перед неизвестным в принципе вовсе не иррационален, если под страхом понимать разумную осторожность, но эту грань легко переступить.
20 августа 2015

Кейфабрикация (процесс перехода от реального поединка к вымышленному сюжету)

Мир живет по законам профессионального реслинга, где все соперничество — мнимое, а злейшие враги работают сообща, стремясь угодить аудитории.
Ожидайте...