News

Nov 2, 2009

В связи с карантином даты мероприятий изменены

В соответствии с Постановлением КМУ от 30 октября в 2009 г. № 1152 «О предотвращении распространения гриппа типа А/Н1N1/Калифорния/04/09 и острых респираторных заболеваний среди населения» перенесены даты запуска программ и поведения презентации.
Oct 29, 2009

Остання презентація сезону

Спеціально для мешканців інших міст ШБ КІБІТ вирішила провести останню презентацію сезону у суботу 7 листопада о 16:00.
Sep 3, 2009

Презентація програм від ШБ КІБІТ

24 вересня о 19:00 відбудеться презентація програм МВА від ШБ КІБІТ. Презентацію вестимуть ректор КІБІТ Олена Романенко та директор ШБ Лариса Докієнко, а також провідні викладачі та бізнес тренери.
May 12, 2009

Готуйтесь до осіннього прориву! Новий набір відкрито!

Ви готові виходити з кризи? Ми знаємо, що необхідно зробити! МВА програми для керівників і менеджерів вищої ланки — це саме те, чого не вистачає — це знання та навички, так необхідні у наш час.
Apr 1, 2009

Новые партнеры

Преподаватель ШБ КИБИТ Будько Сергей принял участие в новом Интернет-проекте. Интернет-проект www.viadelux.com имеет четкое позиционирование и относится к категории ценностных порталов.
Mar 18, 2009

Результати конкурсу на отримання гранту на навчання за программою General MBA від ШБ КІБІТ

Завершився останный етап у конкурсі на отримання гранту на навчання за програмою МВА від ШБ КІБІТ і сьогодні офіційно оголошено переможців.
Mar 2, 2009

Набор на программы продолжается

ШБ КИБИТ продолжает набор на программы General MBA и mini MBA со специализацией.
Jan 8, 2009

Новый год – новый набор

Проходят новогодние праздники, и мы снова погружаемся в работу – планируем наши действия, если не на весь год, то на ближайший квартал.
Loading...